Загальна інформація

1. Конкурс Мультитест буде проводитися з {ІРШО_МУЛЬТИТЕСТ_TEST_DATE_У} р. до {ІРШО_МУЛЬТИТЕСТ_TEST_DATE_А} р.

2. Тривалість конкурсу визначена Організатором і не може бути збільшена. Отже:

  • Конкурси з іноземних мов тривають 50 хв + 10 хв на організаційні питання
  • Конкурси з решти предметів тривають 60 хв + 10 хв на організаційні питання

3. Для попередження несамостійної роботи необхідно, щоб учні з одного класу сиділи окремо.

4. Педагогам не можна будь-яким чином підводити учнів до правильної(их) відповіді(ей).

5. Учні користуються під час конкурсу лише синіми або чорними ручками. Виключенням є конкурс з математики, на який Учасник приносить додатково аркуш паперу для розрахунків та лінійку. (Користування калькулятором заборонено!).

6. Шкільний Організатор Конкурсу перед початком конкурсу відкриває в присутності учнів конверт з тестами з відповідного предмета і роздає їх Учасникам. Також він роздає бланки відповідей, які однакові для всіх предметів і класів.

7. Можна ксерокопіювати тести для Учасників, які вирішили взяти участь в олімпіаді в останній момент. З технічних причин бланки відповідей ксерокопіювати не можна. В посилці Ви знайдете на 20% більше бланків відповідей, ніж потрібно за заявкою.

Підказки для належного проведення конкурсів

1. Учень, після отримання бланка відповідей, вписує в нього друкованими буквами своє ім’я, прізвище та присвоєний код школи.

2. Потім учень повинен зафарбувати кружечок, що відповідає назві предмета (в конкурсі з якого бере участь), класу.

3. Учень повинен також закодувати своє ім’я та прізвище. Кодування здійснюється з допомогою зафарбовування кружечка поряд з відповідною буквою імені в розділі “Ім’я”, прізвища - в розділі «Прізвище». Перша буква імені (прізвища) позначається в першій колонці кружечків, друга - у другій і т.д.

4. Пам’ятайте!!! Будь-яка інформація на бланку відповідей (тобто предмет, клас, кодування імені та прізвища, правильні відповіді) позначається через ЗАФАРБОВУВАННЯ кружечків.

5. До кожного завдання тесту запропоновано 4 відповіді, від А до Г, серед яких  одна чи кілька відповідей можуть бути правильними, або може не бути правильної відповіді. Учень, після виконання тесту, повинен позначити відповіді в бланку відповідей, оскільки саме цей бланк є документом про участь і буде оцінюватися. При заповненні бланка відповідей не можна робити виправлення,  вибрані відповіді вважаються остаточними.

6. Всі правильні відповіді позначаються з допомогою зафарбовування кружечка. Пусті кружечки відповідають неправильним відповідям.

7. Якщо учень хоче утриматися від відповіді, він зафарбовує кружечок в колонці «не знаю».

8. В тесті конкурсу може бути одна правильна відповідь, кілька правильних відповідей або може не бути правильної відповіді до завдання.

9. Кожен Учасник перед конкурсом отримує стільки ж балів, скільки рішень йому потрібно прийняти (104). За кожну правильну відповідь до отриманої суми додається один бал, за кожну неправильну - віднімається один бал. Тобто, в найгіршому випадку учень за весь тест може отримати 0 балів, а в найкращому - 208.

10. Після завершення конкурсу кожен Учасник вкладає свій бланк відповідей в загальний конверт, завчасно приготовлений Шкільним Організатором. Після здачі усіх бланків, Шкільний Організатор Конкурсу в присутності учнів заклеює конверт.

11. Шкільний Організатор Конкурсу повинен надіслати рекомендованим листом заклеєні в загальному конверті бланки відповідей, протокол і ксерокопію чека про оплату. Надіслати відповіді та здійснити оплату необхідно до {IRSHO_MULTITEST_DATE_OF_TEST_RETURN_AND_PAYMENTS} р.

12. ІРШО розпочинає надсилати результати, книги в нагороду та дипломи із {IRSHO_MULTITEST_DATE_OF_RESULTS_SHIPMENT} р. Подавати скарги можна до {IRSHO_MULTITEST_DATE_OF_COMPLAINT_IN} р., оскільки після завершення даного терміну конкурсні матеріали будуть знищені.

13. Організатор залишає за собою право на проведення додаткового тесту для перевірки або дискваліфікацію школи, якщо результати конкурсу викликають сумнів щодо самостійної роботи Учасників.

УВАГА!!! Неправильно заповнений бланк відповідей не може бути підставою для подання скарги!

 

Вхід / РеєстраціяПідписка


Email
Щоб отримувати від нас останню інформацію, запишіть свій e-mail:
© 2019 © Інститут Розвитку Шкільної Освіти